فارسی العربي English Italiano

درباره بیاب

شرکت بهینه تماس آریا نماد (بتان) از سال 1393 در جهت بهره وری از فناوری نوین، بخش جدیدی از فعالیت های خود را در راستای حفظ سلامت عمومی با تکیه بر توصیه های خود مراقبتی و پیشگیری از بیماری ها با کمک متخصصین علوم ورزشی و پزشکی با معرفی نهاد سبک زندگی 'بیاب سلامت' آغاز نموده است.

نهاد سبک زندگی 'بیاب سلامت'، مرکز تغذیه ورزشی و رژیم غذایی فردی به عنوان نهاد آموزش، تحقیق و مشاوره با مدیریت حرفه ای متخصصین علوم ورزشی و پزشکی در زمینه بهداشت عمومی با برنامه ریزی و اجرای دوره های آموزشی، کنفرانس ها، رویدادها و فعالیت های پژوهشی با هدف ارتقاء مهارت و دانش برای حفظ سلامت افراد به ویژه جامعه فعالیت دارد.
این مرکز با گردهمایی متخصصین علوم تغذیه و ورزش، رژیم درمانی، ورزش درمانی، دانش تمرینات ورزشی، علوم پزشکی و علوم بیولوژیکی شکل گرفته است که برای ارائه خدمات بهتر با شبکه ای از ساختارهای دانشگاهی و غیر دانشگاهی در سطح ملی و بین المللی همکاری می شود.

نهاد سبک زندگی 'بیاب سلامت' یک سازمان واحد است که انواع مختلف فعالیت های بهداشتی و پزشکی را شامل می شود که برای ارائه خدمات کامل، به موقع و موثر برای بیماران ایجاد شده است.
از دیگر اهداف مهم این مجموعه که می توان به آن اشاره کرد توصیه و راهنمایی افراد در مصرف مواد غذایی متناسب با نیازهای بدنشان و دوری از مواد غذایی نامناسب که می توانند مضر و گاه زمینه ساز ابتلا به بیماری ها شوند، است و نتیجه این تحقیقات دستیابی به عملکرد دقیق مواد غذایی مختلف در بدن و واکنش بدن هر فرد به دریافت این مواد می باشد.

این مجموعه امید دارد با عنایت حضرت حق و کوشش نیروهای توانمند خود به شکل روز افزون بتواند در مشاوره سلامت و ترویج سبک زندگی سالم در بین مردم عزیز سهم قابل توجهی در سلامت عمومی و اجتماعی داشته باشد.

خدمات محصول 'بیاب سلامت' به شرح زیر میباشد:
- ارتقاء سطح سلامت با کمک دیتا بیس منسجم و اطلاعات کامل پزشکی بیماران.
- به حداقل رساندن خطای پزشکی و زمان لازم برای بررسی مشکل بیمار با تکیه بر گزارشات دقیق و هدفمند به پزشک.
- ایجاد تعامل بین متخصصین و اشتراک گذاری نظرات و تخصص های مختلف برای هر بیمار.
- امکان ایجاد تعامل بین بیمار و متخصصین مختلف.
- کمک به ارتقاء سطح سلامت و کیفیت زندگی افراد با تمرکز بر تغذیه و سبک زندگی صحیح بدون تجویز داروهای شیمیایی.
- پایش مرحله به مرحله سلامت هر فرد و پیگیری روند درمان توسط تیم متخصص بیاب تا دستیابی به بهبود و پیشرفت مناسب.
- آنالیز بیش از 10 هزار ماده غذایی خام و فرآوری شده مواردی مانند سطح ویتامین موادمعدنی اسیدهای آمینه و چرب
- بکارگیری بیش از هزار شرط و فرمول ریاضی برای متخصصین تغذیه و ورزش.
- بررسی تولید گجت های سلامتی جهت سهولت هرچه بیشتر دریافت خدمات سلامتی با پشتوانه منابع ذکر شده.