فارسی العربي English Italiano

از اینکه از تارنمای بیاب دیدن می کنید سپاسگزاریم.

توجه داشته باشید که تمامی پیشنهادهای تغذیه ای و ورزشی به شکل مستقیم وابسته به اطلاعات و گزارش هایی است که شخص مشاوره گیرنده در اختیار متخصصین قرار می دهند.

مشاوره ها و پیشنهادهای مجموعه بیاب سلامت براساس منابع معتبر دانشگاهی داخلی و خارجی و حاصل تحقیقات علمی دانشمندان بوده که پیرو تقاضا و درخواست کاربران محترم ارائه می گردد و متقاضیان مشاوره در استفاده از راهبردها و توصیه های ارائه شده مختار می باشند و لذا با عنایت به اینکه اطلاعات تحصیل شده توسط بیاب سلامت صرفا براساس اسناد و توضیحات ارائه شده توسط کاربران می باشد و صحت و سقم مندرجات اخذ شده توسط سایت قابل تشخیص نمی باشد بنابراین این مجموعه هیچگونه مسئولیتی ناشی از عدم صداقت در ارائه اطلاعات کاربران را برعهده نمیگیرد و هیچگونه اعتراض و شکایتی از ناحیه خدمات گیرندگان در مراجع قضایی و غیرقضایی مسموع نخواهد بود و کاربر با مطالعه و اعلام موافقت ذیل این صفحه رضایت خود را از سیاست فوق الذکر و برائت مجموعه بیاب سلامت اعلام میدارد.

لازم به ذکر می باشد چنانچه کاربران محترم برخلاف اخلاق حسنه در ارائه اطلاعات جانب کذب را پیش گیرند و از این حیث خسارات مادی و معنوی به این مجموعه وارد آید می بایست در مراجع ذی صلاح پاسخگوی اطلاعات ناثواب خود باشند و اقدامات عاجلی در جهت جبران خسارات وارده به عمل آورند.

البته برای خدمات رسانی به مراجعه کنندگان سرویس های دیگری هم احتمال دارد در سایت فعال باشد مثلا ذخیره سازی عبارتی خاص که از طرف بازدیدکننده جستجو می شود که با استفاده از این آمار در مورد عبارت مورد علاقه بازدیدکنندگان اطلاعات جامع تری را روی تارنما قرار خواهیم داد و یا اینکه بتوانیم متوجه شویم که بازدیدکنندگان از چه محدوده های جغرافیایی با ما در ارتباط هستند و یا مرورگرشان چیست و یا چه کسانی به تارنمای ما اشاره کرده اند. تمامی این اقدامات در جهت خدمات مناسب تر به بازدیدکنندگان صورت میگیرد.
ما از ابزاری به نام کوکی استفاده می کنیم تا بتوانیم با شما تعامل بهتری داشته باشیم. هنگامی که شما از تارنمای بیاب استفاده می کنیدسیستم های ما ابزاری به نام کوکی که یک فایل کوچک است روی کامپیوتر شما ایجاد می کند که به طور مثال به ما می گوید شما چه زمانی از سرویس های بیاب استفاده کرده اید، این فایل های کوچک دو نوع هستند. موقت که با بستن پنجره مرورگر شما پاک می شوند و دائم که از طریق حذف تاریخچه پاک می شوند و بطور مثال مشخصات شخص ورود کننده به سیستم بیاب را یادآوری می کند.

نکته:
- لطفا در هنگام استفاده از پیوندهای هدایت شونده به تارنمای دیگر موجود در تارنمای بیاب و یا هر تارنمای دیگر که بازدید می کنید بیانیه حریم خصوصی آن تارنما را مطالعه بفرمائید زیرا هنگام استفاده از پیوندهای هدایت شونده به یک تارنمای دیگر سیاستها امکان تغییر دارند.
- تارنمای بیاب از سرویس های ثالث مانند اینستاگرام برای برقراری ارتباط و تعامل با عموم استفاده می کند هنگامی که شما از یک تارنمای ثالث به عنوان مثال نظرات ایجاد شده در صفحه اینستاگرام بیاب استفاده می کنید باید توجه داشته باشید این خدمات توسط اشخاص ثالث کنترل و مدیریت می شوند. شما باید بیانیه حریم خصوصی آنها را مطالعه کنید.